Killa

Saszetki nikotynowe Killa, oferujące produkty nikotynowe o wysokiej mocy, są jednym z najpopularniejszych dodatków na rynku. Jest to również jedna ze starszych marek na rynku. W rzeczywistości Killa wyprodukowała jedną z pierwszych saszetek nikotynowych zaprojektowanych, aby pomóc użytkownikom rzucić palenie. Dzięki szerokiej gamie popularnych smaków, takich jak Killa Cold Mint , ta duńska marka oferuje wyłącznie najwyższą jakość. Marka wykorzystuje wysokiej jakości składniki, zapewnia szeroką gamę mocnych smaków i ma ponad dwukrotnie większą niż standardowa zawartość nikotyny w swoich produktach. W woreczkach zastosowano dodatkową warstwę miękkiego materiału dla większego komfortu.

Wyświetlanie wszystkich 24 wyników

 • Killa – Apple Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Mocca 4 mg

  19.45
 • Killa – Dry Blueberry 11 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Apple 4 mg

  19.45
 • Killa – Double Dutch Cold Limited Edition Extra Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Banana Ice 13 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Cappuccino 4 mg

  19.45
 • Killa – 13 Extreme Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Dry Cold Mint 11 mg

  17.95
 • Killa – Dry Watermelon 11 mg

  17.95
 • Killa – Bubblegum Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Cappuccino 12,8 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Mango Ice 4mg

  19.45
 • Killa – White Coffee Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Strawberry Cheesecake Extra Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Spearmint Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Blueberry Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Strawberry Lychee 4 mg

  19.45
 • Killa – Gold Freeze Extra Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Blueberry 4 mg

  19.45
 • Killa – Frosted Mint Strong 13 mg

  17.95
 • Killa – Mini Mocca 8 mg

  17.95
 • Killa – Niclab Flash Melon 4 mg

  19.45
 • Killa – Niclab Flash Watermelon 4 mg

  19.45

Czym są woreczki nikotynowe Killa?

Killa to marka produkująca woreczki nikotynowe, w których w ogóle nie ma tytoniu. Woreczki te, znane również jako Killapods, Killa nicopods lub Killa snus bez tytoniu, cieszą się coraz większą popularnością. Są dostępne nie tylko w stylowo zaprojektowanych puszkach, ale są też praktyczne i wygodne. Różnią się od papierosów tym, że produkty te, takie jak Killa Dry Cold Mint , są dostarczane w organicznych torebkach lub woreczkach, które umieszcza się pod wargą, a nie pali. Jest to zatem bezdymny i wolny od smoły sposób wchłaniania nikotyny w celu uzyskania codziennego zastrzyku energii.

Saszetki nikotynowe Killa są dostępne w szerokim wyborze smaków i mocy. Dzięki tej różnorodności użytkownicy mają możliwość wyboru idealnej saszetki nikotynowej w oparciu o swoje indywidualne preferencje. Woreczki te są również wykonane wyłącznie z najlepszych składników i smaków. Składniki są również naturalne, co daje mocny, nieodparty smak. Nikotyna jest ekstrahowana z najlepszych liści tytoniu i wykorzystuje atomizację dla bardziej efektywnego uwalniania. Zapewnia to stały poziom nikotyny podczas stosowania. Wreszcie, w tych woreczkach zastosowano wyjątkowo miękki materiał, który zapewnia wygodę w ustach, bez otarć i podrażnień.

Dlaczego warto kupić woreczki nikotynowe Killa?

Woreczki nikotynowe Killa to jedna z największych nowości na rynku. Produkty te charakteryzują się najwyższą jakością we wszystkich aspektach. Co ciekawe, marka ta zawsze stara się poszerzać swój asortyment, co oznacza, że ​​regularnie możesz znaleźć w swojej ofercie nowe smaki. Co więcej, te saszetki zapewniają silny zastrzyk nikotyny o mocy do 24 mg, ale bez tytoniu. Oznacza to, że podczas stosowania nie dochodzi do przebarwień zębów i konieczności plucia.

Woreczki nikotynowe, takie jak Killa, zapewniają również znacznie bezpieczniejszy sposób na zastrzyk nikotyny. W tych woreczkach nie ma smoły ani chemikaliów. A fakt, że nie zachodzi proces spalania, oznacza, że ​​nie zachodzą potencjalnie szkodliwe zmiany chemiczne. Dzięki szerokiej gamie mocnych stron nicopody Killa zapewniają użytkownikom możliwość wyboru i dostosowania wrażeń nikotynowych, wybierając torebki odpowiadające ich potrzebom. Przyjrzyjmy się szczegółowo woreczkom Killa.

Kto produkuje woreczki Killa?

Woreczki nikotynowe Killa produkowane są przez duńską firmę NGP Empire. Niedawno otworzyła nową linię produkcyjną w Szwecji. Plusem dla użytkowników było to, że marka była w stanie podnieść jakość wszystkich swoich produktów, a także zapewnić więcej smaków i przeprowadzić gruntowną zmianę projektu.

Smaki torebek nikotynowych Killa

Killa jest popularną marką, ponieważ ma szeroką gamę dostępnych smaków. Jest to istotne, ponieważ oznacza, że ​​użytkownicy o różnych preferencjach smakowych z łatwością znajdą tutaj coś dla siebie. Co ciekawe, te niezawierające tytoniu torebki snusu są dostępne w różnych smakach, w tym miętowym, owocowym, a nawet coli. Oto bardziej szczegółowe spojrzenie na niektóre smaki Killa.

  • Cold Mint — jest to mocny aromat miętowy z dodatkiem chłodzącego smaku mentolu z lekkim efektem odrętwiającym.
  • Borówka — subtelny smak łączący smak jagód z delikatną nutą mięty, zapewniający odprężenie na koniec dnia.
  • Cola — mocny smak napoju przywodzący na myśl orzeźwiającą zimną colę, zapewniający energetyzujący zastrzyk.

 

To tylko niektóre z gamy smaków oferowanych przez firmę Killa, znaną z szerokiego wachlarza opcji. W związku z tym nicopody Killa mają tutaj coś dla każdego i obejmują wszystkie główne profile smakowe. Zajrzyj na Snuzzer i sprawdź, czy znajdziesz dziś swój ulubiony smak Killa.

Dostępnych jest wiele bardzo popularnych saszetek nikotynowych Killa. Jednym z najlepszych smaków jest Killa Cold Mint, który ma mentolową nutę i jest dostępny w formacie Dry lub Normal, w różnych dawkach nikotyny. Mięta nie jest jednak dla wszystkich, a inne popularne smaki Killapod dostępne w Snuzzer obejmują opcje owocowe, takie jak jagoda, arbuz i jabłko. Wreszcie bardzo popularną opcją jest Killa Cola, która dodaje energii.

Jak stosować saszetki nikotynowe Killa

  1. Wybierz saszetkę z puszki
  2. Rozluźnij go, obracając go między palcami
  3. Używając kciuka i palca wskazującego, umieść torebkę pomiędzy dziąsłem a górną wargą – nieco z boku przednich zębów
  4. Pozwól, aby nikotyna uwolniła się sama, powoli i stopniowo
  5. Kiedy poczujesz mrowienie, nikotyna zostaje uwolniona
  6. Trzymaj torebkę pod wargą przez 5 do 30 minut

 

Mocne strony Killy

Asortyment Killa jest dostępny w kilku różnych mocach, a wszystkie z nich można bardzo łatwo znaleźć na Snuzzerze. Strong oferuje 16 mg nikotyny. Extra Strong zawiera 24 mg nikotyny w saszetce. Najlepsze produkty Killa to Strong i Extra Strong, dostępne w szerokiej gamie smaków na Snuzzer.

Ile saszetek znajduje się w puszce Killa?

W puszce znajduje się zazwyczaj 20 nicopodów Killa. Zależy to jednak od tego, czy otrzymujesz puszkę zwykłą, slim czy mini. Większe puszki faktycznie zawierają do 30 torebek beztytoniowych snusu Killa. Wszystkie puszki są smukłe i stylowo zaprojektowane, dzięki czemu mieszczą się w kieszeni.

Kto powinien stosować woreczki Killa?

Ponieważ firma Killa oferuje tak wiele różnych mocy, z saszetek Killa może z łatwością korzystać każda osoba powyżej 18. roku życia. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiednią moc. Nowi użytkownicy powinni zacząć od znacznie niższej zawartości nikotyny, pozostawiając torebki Extra Strong bardziej doświadczonym.

Kup torebki Killa online w Snuzzer

Snuzzer to znany sklep internetowy z saszetkami nikotynowymi. W swojej ofercie posiada szeroką gamę torebek i produktów nikotynowych. Co więcej, Snuzzer oferuje szybką dostawę do większości krajów Europy. Tak więc, kiedy już zamówisz woreczki Killa, nie będziesz musiał długo czekać na ich otrzymanie. Złóż zamówienie na kwotę powyżej 200 EUR, a otrzymasz je również za darmo. Ponadto ten sklep internetowy oferuje również duży wybór produktów, który jest aktualizowany co miesiąc. Dzięki szybkim i wszechstronnym metodom płatności oraz pomocnej, profesjonalnej obsłudze klienta, Snuzzer sprawia, że ​​zdobycie beztytoniowego snusu Killa jest dziecinnie proste.

Killa – często zadawane pytania

Kupowanie torebek Killa online w Snuzzer to świetna opcja z wielu powodów. Po pierwsze, to po prostu wszystko ułatwia. Co więcej, przekonasz się, że w Internecie jest większy wybór. A dostępne produkty Killa są tańsze niż przy zakupie ich w sklepach osobiście.

Woreczki nikotynowe Killa wystarczają zazwyczaj na 30 minut. Tak długo utrzymuje się smak i nikotynowy szum. Oczywiście zależy to od użytkownika, więc może się okazać, że ma krótszy lub dłuższy czas działania. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Wiek, w którym można dokonać zakupu Killa, zależy od kraju, w którym się znajdujesz. Musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat, w zależności od kraju. Jest to wymóg i przed zakupem na Snuzzer zostaniesz poproszony o podanie daty urodzenia, aby zweryfikować swój wiek.