Grant – Extreme 4 mg

przez Grant

21.23

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 4 mg
  • Ekstremalna mięta
  • Spore pudełko zawierające 27 woreczków
  • Długotrwały smak
  • Lekki zastrzyk nikotyny

40 In stock

Qty

Opis

Grant  – Extreme 4 mg

Grant – Extreme zaskakuje naprawdę mocnym miętowym smakiem. W opakowaniu mieści się 27 woreczków, dzięki czemu możesz rozkoszować się nimi przez długi czas. Mocny smak mięty w połączeniu z zawartością nikotyny na poziomie 4 mg pobudzi Cię do życia i zapewni wyjątkowe wrażenia z użytkowania. Niewielkie rozmiary tych lekkich woreczków pozwolą cieszyć się nimi w każdej sytuacji, ponieważ są praktycznie niezauważalne z zewnątrz.

Grant Extreme nicotine snuffTo idealny wybór dla każdego, kto próbuje rzucić palenie i jest przyzwyczajony do mocnych papierosów. Jest w stanie dostarczyć taką samą ilość nikotyny co mocne papierosy.

Co najlepsze, w Polsce można legalnie zamówić woreczki z nikotyną i odebrać je w najbliższym automacie lub punkcie odbioru. Przestań więc używać produktów zawierających tytoń i toksyny. Woreczki z nikotyną to alternatywa, która jest znacznie mniej szkodliwa dla zdrowia.

Nikotyna jest substancją silnie uzależniającą!

Skład: celuloza (E460), woda, nikotyna syntetyczna, ksylitol, (E401), (E500), substancja słodząca (E950), substancja utrzymująca wilgoć (E1520).

Informacje dodatkowe

Smak

Mięta pieprzowa

Marka

Grant

Nikotyna/Woreczek

4mg

Nikotyna/g

8mg

Woreczków/Puszkę

27kpl

Waga woreczka

0.5g

Producent

Grant

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „Grant – Extreme 4 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty