R4VE – Caramel Cracker 5 mg

przez R4VE

17.14

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 5 mg
  • Ciekawe połączenie karmelu z lekko słonym krakersem
  • Idealna równowaga między słodkim i słonym
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

 

40 In stock

Qty

Opis

R4VE – Caramel Cracker 5 mg

R4VE – Caramel Cracker 5 mg to woreczki nikotynowe, które w dwóch słowach można opisać jako zmysłową przyjemność. Każda saszetka dostarcza wspaniałego kopa nikotynowego, zwieńczonego bogatą mieszanką słodkiego karmelu i lekko słonawych krakersów. Poznaj nowy poziom przyjemności dzięki tym dyskretnym i wygodnym woreczkom Caramel Cracker.

Każdy z nich zawiera 5 mg nikotyny, a idealnie dopasowany rozmiar i waga gwarantują maksymalną satysfakcję z użytkowania. W młodzieżowym opakowaniu znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, które staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe

Smak

Karmel

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

5 mg

Nikotyna/g

10 g

Woreczków/Puszkę

20 kpl

Waga woreczka

0, 6 g

Waga pudełka

12 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – Caramel Cracker 5 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty