R4VE – Freeze Strong 15 mg

przez R4VE

20.22

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 15 mg
  • Aromat lodowatego mentolu
  • 20 woreczków w opakowaniu
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

40 In stock

Qty

Opis

R4VE – Freeze Strong 15 mg

Masz ochotę na prawdziwy powiew arktycznego powietrza? Te mega miętowe saszetki R4VE – Freeze Strong 15 mg to nie przelewki! Schłodzą Cię na maksa, skuwając lodem górną wargę i odświeżając oddech na długi czas.

Każda z saszetek zawiera 15 mg nikotyny, a idealnie dopasowany rozmiar i waga gwarantują maksymalną satysfakcję z użytkowania. W młodzieżowym opakowaniu znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, które staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem. Ze względu na wysoką zawartość nikotyny produkt polecany jest wyłącznie dla bardzo zaawansowanych użytkowników. Nie dla laików!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe

Smak

Lodowaty mentol

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

15 mg

Nikotyna/g

30 mg/g

Woreczków/Puszkę

20 kpl

Waga woreczka

0, 5 g

Waga pudełka

10 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – Freeze Strong 15 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty