R4VE – Frozen Citrus 10 mg

przez R4VE

18.30

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 10 mg
  • Cytrusowa świeżość
  • 20 woreczków w opakowaniu
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

38 In stock

Qty

Opis

R4VE – Frozen Citrus 10 mg

R4VE – Frozen Citrus 10 mg to wyśmienite woreczki nikotynowe, które przynoszą orzeźwiający smak soczystych cytrusów prosto pod Twoją wargę. Ich interesujący i dobrze wyważony profil smakowy zadowoli nawet najbardziej wymagających amatorów nikotyny.

Każda z saszetek zawiera 10 mg nikotyny, a idealnie dopasowany rozmiar i waga gwarantują maksymalną satysfakcję z użytkowania. W młodzieżowym opakowaniu znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, które staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem. Ze względu na słuszną zawartość nikotyny produkt polecany jest wyłącznie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe

Smak

Lodowe cytrusy

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

10 mg

Woreczków/Puszkę

20

Waga woreczka

0, 5 g

Waga pudełka

10 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – Frozen Citrus 10 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty