R4VE – Ice Cool Strong 15 mg

przez R4VE

20.22

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 15 mg
  • Mega lodowa mięta
  • 20 woreczków w opakowaniu
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

40 In stock

Qty

Opis

R4VE – Ice Cool Strong 15 mg

Mroźne woreczki nikotynowe R4VE – Ice Cool Strong 15 mg są już dostępne w naszym sklepie. Orzeźwiająca i lekko słodka mięta oferuje bardzo autentyczne wrażenia smakowe, dzięki czemu produkt nie jest ani zbyt mocny, ani zbyt słodki. Każdy fan miętowych woreczków nikotynowych powinien choć raz spróbować tej ciekawej propozycji od R4VE.

W młodzieżowym opakowaniu znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, które staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem. Każda z saszetek dostarcza 15 mg nikotyny, a idealnie dopasowany rozmiar i waga gwarantują mega satysfakcję z użytkowania. Ze względu na wysoką zawartość nikotyny produkt kierowany jest wyłącznie dla bardzo zaawansowanych użytkowników. Nie dla laików!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

 

Informacje dodatkowe

Smak

Lodowaty

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

15 mg

Nikotyna/g

30 mg/g

Woreczków/Puszkę

20 kpl

Waga woreczka

0, 5 g

Waga pudełka

10 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – Ice Cool Strong 15 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty