R4VE – La Passion Fruit Strong 15 mg

przez R4VE

20.22

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 15 mg
  • Tropikalna marakuja
  • 20 woreczków w opakowaniu
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

40 In stock

Qty

Opis

R4VE – La Passion Fruit Strong 15 mg

Czy smak to dla Ciebie tylko kwestia poboczna, a może szukasz prawdziwych smakowych uniesień? Woreczki nikotynowe R4VE – La Passion Fruit Strong 15 mg wypełnione są soczystym aromatem tropikalnej marakui. Marakuja, znana również pod nazwą passiflora, to słodko-kwaskowy owoc z egzotycznych zakątków świata. Smak tych saszetek wyniesie Cię na zupełnie nowe wyżyny przyjemności.

W atrakcyjnym, kolorowym opakowaniu z fajną grafiką znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, które zabiorą Cię w podróż do krainy tropikalnych smaków. Każda z saszetek dostarcza 15 mg nikotyny, a idealnie dopasowany rozmiar i waga gwarantują mega satysfakcję z użytkowania. Ze względu na wysoką zawartość nikotyny produkt kierowany jest wyłącznie dla bardzo zaawansowanych użytkowników. Nie dla laików!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe

Smak

Marakuja

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

15mg

Nikotyna/g

30mg/g

Woreczków/Puszkę

20

Waga woreczka

0, 5 g

Waga pudełka

10 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – La Passion Fruit Strong 15 mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty