R4VE – Merry Cherry Strong 15mg

przez R4VE

20.22

  • Zawartość nikotyny w jednym woreczku to 15 mg
  • Wesoły smak wiśni
  • 20 woreczków w opakowaniu
  • Poręczne i dyskretne
  • Polska marka

39 In stock

Qty

Opis

R4VE – Merry Cherry Strong 15 mg

Woreczki R4VE – Merry Cherry 15 mg są już dostępne w naszym sklepie i robią prawdziwą furorę! Wyróżniające się wysoką jakością saszetki oferują mega autentyczny smak wiśni, który wprawi Cię w szczere zdumienie! Jeśli masz ochotę na niebanalny, owocowy smak, te saszetki będą świetnym wyborem.

W ładnym opakowaniu znajduje się 20 najwyższej jakości woreczków, a każdy z nich dostarcza 15 mg nikotyny. Doskonały rozmiar i waga gwarantują mega satysfakcję z użytkowania. Ze względu na wysoką zawartość nikotyny produkt kierowany jest wyłącznie dla bardzo zaawansowanych użytkowników. Nie dla laików!

R4VE to polska marka woreczków nikotynowych oraz kofeinowych o nowatorskim podejściu. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi zdrowszej alternatywy dla papierosów i tytoniu do żucia. Woreczki nikotynowe marki R4VE nie mają w swym składzie tytoniu i substancji smolistych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się nikotyną bez uszczerbku na zdrowiu i wyrzutów sumienia. Saszetki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i zachowanie ścisłych standardów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe

Smak

Wiśnia

Marka

R4VE

Nikotyna/Woreczek

15 mg

Nikotyna/g

30 mg/g

Woreczków/Puszkę

20 kpl

Waga woreczka

0, 5 g

Waga pudełka

10 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „R4VE – Merry Cherry Strong 15mg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reviews

There are no reviews yet.

Ostatnio oglądane przedmioty